איך בוחרים שיש למטבח?

מחפשים שיש למטבח ולא סוגרים על הבחירה שלכם? מבין מכלול דגמים כאלה ואחרים, חשוב לנו לתת לכם כמה הצעות שיהפכו את זה קל ונכון לטווח הארוך. הנה 2 דוגמאות לגבי אבנים שמהן ניתן לייצר שיש עמיד, חזק ובהחלט אחד כזה שיכול להישאר אתכם הרבה אחרי. אז לפני שאתם בוחרים שיש למטבחים חשוב מאוד לשאול את כל השאלות ואז לבצע את הבחירה הנכונה.

איזה שיש מתאים למטבח?

מבין כל סוגי השיש, שיש קיסר או שיש גרניט הם אלו שיתאימו לרוב חלקי הבית ובפרט אם אתם מחפשים שיש למטבח בדומה לחיפוש דלתות מסוגים שונים . יותר מכך, יש בהחלט דגמים של אבנים לצורך הפקת שיש שאינם דורשים תחזוקה גדולה מדי ויכולים בהחלט להישאר אתכם לזמן הארוך ביותר.

האם יש הבדל בין שיש למטבח מסוג גרניט לשיש קיסר?

בין אם תבחרו בין גרניט לקיסר כשהמטרה היא שיש למטבחים תקבלו שיש טבעי עם תכונות חזקות ואמידות. מחפשים צפיפות או דחיסות?  כמו כן חשוב לציין כי גרניט עמיד יותר וזאת עקב החוזקה שלו ועמידות מפני שריטות. כמו כן, גרניט עמיד יותר בשמש וכן בנתוני טמפרטורה משתנים- כאמור חום, קור וכל מה שביניהם. לעומת שיש גרניט, אם אתם מחפשים שיש למטבח מסוג שיש קיסר, הרי לפניכם שיש חזק ולא פחות אמיד, מאידך חשוב לציין כי בתנאי שמש חשוב לתחזק אותו נכון בכדי שהחשיפה לא תפגע בעמידותו לטווח הארוך.